رئیس مجلس شورای اسلامی ایران به اظهارنظر رئیس‌جمهوری آمریکا در مورد «توافق» با ایران واکنش نشان داد.واکنش قالیباف,پیام ترامپ,در خصوص توافق با ایران,رئیس مجلس شورای اسلامی ایران,اظهارنظر رئیس‌جمهوری آمریکا,محمدباقر قالیباف,
واکنش قالیباف به پیام ترامپ در خصوص توافق با ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران به اظهارنظر رئیس‌جمهوری آمریکا در مورد «توافق» با ایران واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در حساب کاربری خود در در توییتر با اشاره به توییت اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مورد توافق با ایران نوشت: مبادا در مبارزه کوتاهی کنید و به کافران پیشنهاد سازش دهید. شما بالاترید چون خدا با شماست و مطمئن باشید نتیجۀ اعمالتان (مقاومت) را بی ‌کم ‌و کاست به شما می‌دهد.

    «فَلا تَهِنُوا وَ تَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَ أَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَ اللَّهُ مَعَکُمْ وَ لَنْ یَتِرَکُمْ أَعْمالَکُمْ»


مبادا در مبارزه کوتاهی کنید و به کافران پیشنهاد سازش دهید. شما بالاترید چون خدا با شماست و مطمئن باشید نتیجۀ اعمالتان (مقاومت) را بی‌کم‌وکاست به شما می‌دهد.

​گفتنی است، پیش از این دونالد ترامپ در توئیتی با تشکر از ایران برای آزادی "مایکل وایت"، نوشته بود: منتظر نباشید تا بعد از انتخابات ایالات متحده توافق بزرگی انجام دهید. من برنده (رقابت ریاست جمهوری) خواهم شد. شما اکنون توافق بهتری انجام می‌دهید.

 

 

.