خبرمهم: یک روانشناس درمورد برخی از فعالیت‌های آسان علمی که امروزه ثابت کرده شما را خوشحال‌تر می‌کنند توضیحاتی داد.خوشحالی یعنی,خوشحالی از ته دل,از خوشحالی زوزه می کشد,از خوشحالی دیگران خوشحال شوید,از خوشحالی زوزه,از خوشحالی بال درآوردن,از خوشحالی خوابم نمیبره,از خوشحالی تو خوشحالم,خوشحالی تو,ثروت خوشحالی,خوشحالی یعنی ثمره عشقمون,خوشحالی یعنی ثمره عشقمون دختر باشه,خوشحالی یعنی ثمره عشقمون پسر باشه,خوشحالی جدید,خوشحالی چیست,خوشحالی چیه,خوشحالی چه مزه ایه,چرا خوشحالی از دوری,چه خوشحالی,چه…
سه فعالیت آسان برای خوشحالی بیشتر در این روز‌ها

خبرمهم: یک روانشناس درمورد برخی از فعالیت‌های آسان علمی که امروزه ثابت کرده شما را خوشحال‌تر می‌کنند توضیحاتی داد.

جرمی دین، روانشناس درباره فعالیت های بدنی که منجر به خوشحالی می شوند، اظهار کرد: علم می‌تواند شما را خوشحال‌تر کند. بنابراین، از همین امروز برای مدت یک هفته یا بیشتر، حداقل برخی از این فعالیت‌ها را انجام دهید تا احساس کنید که ارتعاشات و نیرو‌های مثبت جریان دارند.

وی بیان کرد: مردم زمان زیادی را صرف فکر کردن درمورد چیز‌های خوبی می‌کنند که هنوز برای آن‌ها رخ نداده است، اما ممکن است انجام شده باشد. اما درمورد اتفاقات خوبی که رخ داده و در حال حاضر آن‌ها را نداشته باشند هم این طور هستند؟

جرمی دین با اشاره به یکی از فعالیت‌های آسان علمی به منظور خوشحالی بیشتر در این روز‌ها تصریح کرد: باید از نظر ذهنی، چیز خوبی را از زندگی خود کم کنید تا قدر واقعی آن را بدانید.

این روانشناس از ارسال پیام سپاسگزاری به عنوان یکی دیگر از فعالیت‌های مفید یاد کرد و گفت: سپاسگزاری کردن، احساس قدرتمندی است که به ما کمک می‌کند از آنچه که داریم لذت ببریم.به همین خاطر، همین الان با ارسال یک ایمیل، متن یا نامه به شخصی که به شما کمک هرچند کوچکی کرده از او سپاسگزاری کنید.

وی با بیان این سوال که ” استراتژی خوبی که مردم برای احساس بهتر و افزایش سطح انرژی خود و کاهش تنش نیز می‌توانند استفاده کنند چیست؟ ” ادامه داد: ورزش کردن، استراتژی خوبی برای این منظور است. لازم نیست که یک ماراتن باشد چرا که یک پیاده روی ساده هم می‌تواند همان نتیجه مطلوب را بدنبال داشته باشد.

جرمی دین افزود: همه ما می‌دانیم که بیرون رفتن می‌تواند احساس خوبی به ما دهد، اما همیشه بهانه‌هایی وجود دارند که نمی‌گذارند این کار را انجام دهیم./yjc

 

 

.