خبرمهم: هومن افاضلی می‌گوید یکی از مجریان تلویزیونی به دلیل اینکه نتوانسته بازیکنان مورد نظر خود را در تیم او جا دهد علیه پارس جنوبی در حال سمپاشی است.هومن افاضلی و همسرش,هومن افاضلی طرفداری,هومن افاضلی بایرن مونیخ,هومن افاضلی بیوگرافی,هومن افاضلی ویکی پدیا,هومن افاضلی مربی کدام تیم است,هومن افاضلی اینستاگرام,هومن افاضلی ویکی,هومن افاضلی آرسنال,هومن افاضلی استقلالی است یا پرسپولیسی,هومن افاضلی اهل کجاست,هومن افاضلی استقلالی,هومن افاضلی در استقلال,افتخارات هومن افاضلی,هومن افاضلی سرمربی کدام…
افشاگری سرمربی لیگ برتری علیه مجری معروف

خبرمهم: هومن افاضلی می‌گوید یکی از مجریان تلویزیونی به دلیل اینکه نتوانسته بازیکنان مورد نظر خود را در تیم او جا دهد علیه پارس جنوبی در حال سمپاشی است.

 هومن افاضلی با اینکه از ابتدای فصل با پارس جنوبی نبوده، اما با کسب شش امتیاز در پنج بازی از بیست امتیاز کسب شده هواداران جمی را به بقای این تیم در لیگ برتر امیدوار کرده است. مسئله‌ای که افاضلی خیلی به آن امیدوار نیست: راستش را بخواهید نمی‌توانم با مردم جم صادق نباشم؛ روز اول به بنده وعده حل مشکلات را دادند و براساس صحبت‌هایی که میان من و مسوولان باشگاه و منطقه ویژه ردوبدل شد به هواداران عاشق جمی قول دادم مأموریت من حفظ تیم در لیگ برتر است و حتی این قول راهم دادم تا سه مرتبه مشکلات را درون تیم عنوان کنم، ولی باور کنید برای هر مشکلی سی بار با اقایان مستقیم و غیر مستقیم تذکر دادم، اما فقط وعده امروز و فردا شنیدیم. پس بنابراین شما بگویید با این شرایط چطور امیدوار به موفقیت پارس جنوبی داشته باشم.

سرمربی پارس جنوبی که در آخرین دیدار لیگ برتر موفق به شکست تراکتورسازی شد درخصوص حاشیه‌های پارس جنوبی حرفای تکان دهنده‌ای بیان می‌کند: متاسفانه مشکل من تنها معضلات مدیریتی و مالی نیست بلکه دلالی هم هست. الان دلالی هست که به دنبال برهم زدن تیم من است جالب است مدل کار این آقا که اگرلازم شد درباره اش بیشتر صحبت خواهم کرد با سایرین متفاوت است، چون برخلاف برخی از مربیان از گروه این فرد بازیکن پولی نگرفتم دائما درحال سم پاشی علیه تیم من است و جالب است که همان ابتدا به من می‌گوید جدا از این بازیکنان شما از یک شاخه گل تا ۴۵۰۰ یورو می‌توانید بدهید!

افاضلی درادامه می‌گوید: همواره سعی کردم با صبوری و تعامل کار کنم، چون شرایط مربیگری در ایران اینگونه است، ولی نه پول بازیکن به خانه ام می‌برم و نه به کسی باج می‌دهم حتی اگه خانه نشین شوم.

اشاره افاضلی به یکی از مجریان است که در سال‌های اخیر شایعاتی در خصوص دلالی بازیکن علیه او مطرح بوده است./ایلنا

 

 

.