خبرمهم: باشگاه استقلال باید مطالبات ۲۰۰ میلیونی مدیربرنامه ۲ بازیکن فعلی اش را پرداخت کند.دردسر تازه,استقلال,مجوز حرفه‌ای آبی پوشان,شکایت یک مدیر برنامه,باشگاه استقلال,مطالبات ۲۰۰ میلیونی,ولی خرسندی,
دردسر تازه برای استقلال/ مجوز حرفه‌ای آبی پوشان با شکایت یک مدیر برنامه به خطر می‌افتد؟

خبرمهم: باشگاه استقلال باید مطالبات ۲۰۰ میلیونی مدیربرنامه ۲ بازیکن فعلی اش را پرداخت کند.

مدتی قبل، ولی خرسندی مدیر برنامه ۲ بازیکن فعلی تیم فوتبال استقلال تهران برای دریافت مطالباتش از این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

این کمیته هم پس از بررسی مدارک این مدیر برنامه حدود ۴ ماه قبل حکم را به ضرر آبی پوشان پایتخت صادر کرده و این باشگاه باید ۲۰۰ میلیون تومان به خرسندی پرداخت کند.

شنیده می‌شود مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و البته مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون در زمان مدیریت امیرحسین فتحی دستور دادند این مبلغ به خرسندی پرداخت شود، اما بی توجهی باشگاه استقلال سبب شده این مدیر برنامه تصمیم بگیرد بحث دریافت مطالباتش را به AFC ارجاع بدهد.

در صورتی که باشگاه استقلال نتواند در تاریخ مقرر این پول را به او پرداخت کند، احتمال دارد با جرائمی مانند کسر امتیاز یا حتی سقوط به دسته پایین‌تر مواجه شود.

البته اگر نامه‌ای برای AFC ارسال شود، پرونده دریافت مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال در سال آینده با خطر جدی مواجه خواهد شد./yjc

 

 

.