شرکت آمریکایی اپل، تولید و ارائه مدل های جدید آیفون به دلیل همه گیر شدن بیماری کروناویروس که تأثیر منفی بر عملکرد کارخانه ها گذاشت ، به مدت یک ماه به تعویق می اندازد.آیفون جدید 2020,آیفون جدید ارزان,آیفون جدید قیمت,آیفون جدید شیشه ای,آیفون جدید کشویی,آیفون جدید اپل,آیفون جدید اس ای,آیفون جدید اپل رونمایی شد,ایفون ایکس جدید,ایفون جدید شیشه ای,قیمت جدید ایفون ایکس,ایفون جدید کی می اید,آیفون جدید بازار,گوشی ایفون جدید با قیمت,قیمت ایفون جدید به دلار,ios جدید برای ایفون,ایفون جدید کی به بازار میاد,ایفون…
آیفون جدید چه زمانی به بازار عرضه می شود

شرکت آمریکایی اپل، تولید و ارائه مدل های جدید آیفون به دلیل همه گیر شدن بیماری کروناویروس که تأثیر منفی بر عملکرد کارخانه ها گذاشت ، به مدت یک ماه به تعویق می اندازد.

به گزارش اسپوتنیک، در تاریخ 19 ماه  پرتال اپل اینسایدر با استناد به یک منبع آگاه اعلام نمود که فروش مدل های جدید قرار است در همین سال 2020 آغاز شود.

به طور معمول ، اپل همه ساله در اواسط ماه سپتامبر مدل های جدید خود را ارائه می دهد و فروش محصولات جدید قبل از پایان ماه آغاز می شود.

پیش از این، در تاریخ 27 آوریل ، وال استریت ژورنال با استناد به منابع خود گزارش داده بود که اپل به دلیل مشکلات ناشی از شیوع کرونا ویروس تولید انبوه آیفون تولید 2020 خود را برای یک ماه به تعویق انداخته است.

در سال 2020، اپل قصد دارد چهار آیفون جدید را معرفی کند که برخی از آنها به پشتیبانی 5G مجهز هستند. علاوه بر این ، این مدل ها در شکل های صفحه نمایش متفاوت خواهند بود: 5.4 اینچ ، 6.7 اینچ و 6.1 اینچ. خاطرنشان شده است که مدل های آینده اپل همچنین برای عملکرد بیشتر دستگاه ، یک سنسور جدید لیدار ، از پردازنده جدید را دارا می باشد.