امریکا در چارچوب کمک به مبارزه با کرونا ویروس، ۲۰۰ دستگاه تنفس مصنوعی را به‌ طور رایگان به روسیه می‌فرستد.دستگاه تنفس مصنوعی قیمت,دستگاه تنفس مصنوعی ساخت ایران,دستگاه تنفس مصنوعی مکانیکی,دستگاه تنفس مصنوعی برقی,دستگاه تنفس مصنوعی نوزاد,دستگاه تنفس مصنوعی دستی,دستگاه تنفس مصنوعی بیمارستان قیمت,استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی,عوارض استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی,علت استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی,دستگاه تنفس مصنوعی بیمارستان,قیمت دستگاه تنفس مصنوعی بیمارستانی,خرید دستگاه تنفس مصنوعی بیمارستانی,دستگاه…
آمریکا ۲۰۰ دستگاه تنفس مصنوعی به روسیه می‌فرستد

امریکا در چارچوب کمک به مبارزه با کرونا ویروس، ۲۰۰ دستگاه تنفس مصنوعی را به‌ طور رایگان به روسیه می‌فرستد.

به گزارش اسپوتنیک، یک منبع بلندپایه دولت ایالات متحده امریکا امروز دوشنبه، ۱۸ مه گفت: در جواب به درخواست کمک رئيس جمهور پوتین، رئيس جمهور ترامپ پیشنهاد هدیه و فرستادن ۲۰۰ دستگاه تنفس مصنوعی به مردم روسیه نمود.

همچنان کاخ سفید درمورد فرستادن دستگاه‌های تنفس مصنوعی که قرار است در دو مرحله فرستاده شوند، گفته است: در تاریخ ۲۰ مه ۵۰ دستگاه فرستاده می ‌شوند، دستگاه ‌های باقی ‌مانده در تاریخ ۲۶ مه ارسال خواهند شد.

بیماری همه‌ گیر کرونا ویروس تقریبا به تمام کشورهای جهان رسیده است. براساس آمار سازمان بهداشت جهانی، حدود چهار و نیم میلیون نفر در سراسر جهان به این ویروس آلوده شده اند که از میان آنها نزدیک به ۳۰۶ هزار نفر جان باخته اند.

در روسیه تا کنون ۲۹۰۶۷۸ مورد ابتلا به کرونا ویروس ثبت شده است که از آن در مجموع ۲۷۲۲ نفر جان باخته اند و بیش از ۷۰ درصد بیماران بهبود یافته اند.