ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بیان داشت: تعداد تست کروناویروس انجام شده از ۲۵۰۰تا ۱۷۰ هزار یکی از بالاترین شاخص ها در کل جهان است.بالاترین شاخص تست کروناویروس,تست کرونا انلاین,تست کرونا انلاین در افغانستان,تست کرونا در منزل,تست کرونا ویروس,تست کرونا ترامپ,تست کرونا رونالدو,تست کرونای ترامپ,تست کرونا وزارت بهداشت,تست کرونا از بینی,تست کرونا از طریق بینی,تست کرونا اینترنتی,تست کرونا اصفهان,تست کرونا با آزمایش خون,تست کرونا به صورت انلاین,تست کرونا پس از بهبودی,تست کرونا ترامپ مثبت شد,تست کرونا تعرفه…
پوتین : روسیه بالاترین شاخص تست کروناویروس را در جهان دارد

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بیان داشت: تعداد تست کروناویروس انجام شده از ۲۵۰۰تا ۱۷۰ هزار یکی از بالاترین شاخص ها در کل جهان است.

به گزارش اسپوتنیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اطلاع داد که بسته جدید اقدامات برای دفاع از اقتصاد روسیه در زمینه پاندمی کروناویروس تصویب شده است.

ولادیمیر پوتین در جلسه مربوط به اوضاع اپیدمی در روسیه بیان داشت: « اکنون در لحظه بازسازی زندگی کاری تصمیم مربوط به بسته جدید اقدامات برای حمایت از شهروندان و اقتصاد را پذیرفته ام. ما با دولت همه این مسائل را به طور مفصل و دقیق بررسی می کنیم.