خبرمهم: روز گذشته بیش از پیش این حرف همه جا پخش شد که بعضی از تیم‌های لیگ‌برتری با وجود ممنوعیت به صورت مخفیانه تمرینات خود را ادامه می‌دهند.تیم های لیگ برتری شهر لندن,تیم های لیگ برتری,تیم های لیگ برتری نوجوانان,از تیمهای لیگ برتری در جدولانه,تیم های لیگ برتری جوانان,تیم های لیگ برتری فوتسال,تیم های لیگ برتری فوتسال ایران,تیم های لیگ برتری لندن,تیم های لیگ برتری نونهالان,
فدراسیون به دنبال برخورد با تیم‌های متخلف لیگ‌برتری

خبرمهم: روز گذشته بیش از پیش این حرف همه جا پخش شد که بعضی از تیم‌های لیگ‌برتری با وجود ممنوعیت به صورت مخفیانه تمرینات خود را ادامه می‌دهند.

طی هفته های گذشته صحبت های زیادی در این خصوص مطرح شده که بعضی از تیم های لیگ برتری با وجود ممنوعیت تمرین کردن در این ایام همچنان به صورت مخفیانه تمرینات خود را ادامه می دهند تا اگر به شروع بازی ها نزدیک شدند آمادگی لازم را داشته باشند.

این ادعا روز گذشته در یکی از برنامه های تلویزیونی توسط عبدالله ویسی و ابراهیم صادقی بار دیگر مطرح شد و آنها حتی می گفتند اسم تیم هایی که مخفیانه تمرین می کنند را می دانند اما نمی خواهند اعلام کنند. فقط اینکه اعتقاد داشتند این اتفاق در قبال تیم هایی که تمرین نمی کنند اصلا منصفانه نیست. در همین رابطه حالا که این روزها ادعاهای بیشتری نسبت به هفته های گذشته درباره تمرین کردن مخفیانه تیم ها مطرح می شود، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قصد ورود به قضیه را دارند و می خواهند پیگیر تیم هایی باشند که ممنوعیت تمرینات را کنار زدند.