کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تهدید کرد: مصاحبه‌های تحریک‌آمیز محرومیت دارد

خبرمهم: سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: رییس کمیته انضباطی فدراسیون گفت: برخورد قانونی با مصاحبه تحریک‎آمیز و طرح مطالب کذب و خلاف واقع درباره انجام مسابقات یا تحریک بر عدم شرکت، صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب
تعداد باشگاه‌های خواستار تعطیلی لیگ آب رفت

خبرمهم: برخی از باشگاه‌های لیگ برتری در حالی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواستار تعطیلی لیگ و یا پذیرفتن عواقب آن از سوی فدراسیون فوتبال شده‌اند که تعداد آنها بر خلاف اعلام قبلی برخی از مدیران لیگ برتری، فقط هفت باشگاه است.

ادامه مطلب
شفر: هنوز هم می‌گویم فوتبال ایران سیاسی است

خبرمهم: در ایران، ابتدا تمام شرایط خوب پیش می‌رود و عالی است، اما به مرور متوجه می‌شوید که خیلی از موارد اصلا رعایت نمی‌شود و وجود ندارد. بحث حمایت و نظارت روی تیم‌های پایه هم در ایران فقط در حد حرف است و کسی جدی‌اش نمی‌گیرد؛ چراکه از مربیان انتظار دارند فوتبال رشد کند، ولی به‌جای ساختار صحیح، اولویتشان نتیجه‌گرایی است، به همین دلیل تمام فکروذکر یک مربی خارجی معطوف به تیم بزرگ‌سالانی می‌شود که به‌خاطر او قرارداد بسته و پول می‌گیرند.

ادامه مطلب
علی دایی استقلالی است؟

خبرمهم: علی فتح الله زاده درباره بهترین دوره مدیرعاملی‌اش در استقلال گفت: همان دور اول که سال ۷۵ مدیرعامل شدم و ناصر حجازی را به عنوان سرمربی انتخاب کردم. آن تیم ابتدا در جام در جام آسیا بدشانسی آورد و با پنالتی به الهلال باخت، اما اسکلت همان استقلال تا فینال جام باشگاه‌های آسیا رفت. اتفاقی که با گذشت این همه سال هنوز تکرار نشده است.

ادامه مطلب
مهدی ترابی راه درمان کرونا را کشف کرد

خبرمهم: مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس گفت: کرونا یک اتفاق غیرقابل پیش‌بینی و اپیدمی بود که در تمام جهان وجود داشت و نمی‌شد کاری کرد و باید با آن ساخت و البته رعایت اصول بهداشتی کمک کرد تا شرایط سخت‌تر نشود. باید با این شرایط کنار بیاییم و امیدوارم حداقل واکسن آن ساخته شود تا مردم بار دیگر به زندگی عادی خود بازگردند.

ادامه مطلب
بدهی‌ مالیاتی قراردادهای ویلموتس و کی‌روش چقدر است؟

خبرمهم: فدراسیون فوتبال در قرارداد کارلوس کی‌روش و مارک ویلموتس، پرداخت مالیات این دو نفر را بر عهده گرفته و در حال حاضر مبلغی چند ۱۰ میلیارد تومانی بدهی مالیاتی ار این دو قرارداد دارد.