منتظر گزارش دولت رومانی در مورد علت فوت قاضی منصوری هستیم

خبرمهم: سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، درگذشت قاضی منصوری در رومانی را تأیید کرد و گفت که ایران منتظر دریافت گزارش رسمی رومانی درباره این موضوع است.

افزایش جدی آمار بستری و مرگ ناشی از کرونا در البرز

خبرمهم: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه طی روزهای اخیر آمار بستری و مرگ و میر ناشی از کرونا در استان افزایش داشت، اعلام کرد: استان البرز وارد پیک دوم بیماری شده است.

اعدامم کنید و به پسرم بگویید در تصادف کشته شد

خبرمهم: «همان موقع انگار از تنفر لبریز شدم، سرکوفت‌هایی را که به خاطر او خورده بودم در یک لحظه مرور کردم با چاقویی که در کیفم داشتم چند ضربه به گردنش زدم و رسول روی سینه من افتاد.»

ادامه مطلب
آمار جهانی همه‌گیری کووید-۱۹/ بیش از ۱۳ هزار ابتلای جدید روزانه در جهان

خبرمهم: روند افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ که تاکنون در ۲۱۳ کشور و منطقه در جهان شیوع یافته، ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می‌گیرد.

عبور شمار قربانیان کرونا در کشور از مرز ۹۰۰۰ تن / ۵ استان همچنان در وضعیت قرمز

خبرمهم: سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۵۹۶ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور خبر داد و گفت: متاسفانه مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۹۲۷۲ نفر رسید.

سوختن برای نسوختن

خبرمهم: دو همیار محیط‌بانان زاگرس که برای خاموش‌کردن آتش‌سوزی رفته بودند، در بیمارستان بستری‌اند. فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید این سازمان نمی‌تواند به نیروهای داوطلب مصدوم از آتش‌سوزی کمک کند.

ادامه مطلب
لیلا بلوکات به کرونا مبتلا شد؛ بعد از دو ماه قرنطینه به کرونا مبتلا شدم + عکس

خبرمهم: لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش از ابتلایش به بیماری کرونا خبر داد. لیلا بلوکات در مشهد به ویروس کرونا مبتلا شده است.

آمار جهانی همه‌گیری کووید-۱۹/ بیشترین شمار مبتلایان جدید در پاکستان و مکزیک

خبرمهم: روند افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ که تاکنون در ۲۱۳ کشور و منطقه در جهان شیوع یافته، ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می‌گیرد.

ادامه مطلب
ابتلای ۱۲۰ نفر به کرونا در یک مراسم عروسی

خبرمهم: معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه در برخی استان‌ها که به ویژه خصوصیات محلی قوی‌تری دارند برخی مراسم، عروسی‌ها و عزاداری‌ها برگزار می‌شود و گزارشی داشتیم که فقط ۱۲۰ نفر در یک مراسم عروسی به کرونا مبتلا شده‌اند گفت: از دادستان‌ها می‌خواهیم که در این زمینه اقدام کنند؛ کما اینکه در برخی استان‌ها این اقدام انجام شده است.

ادامه مطلب
آتش‌سوزی در جنگل‌های گچساران ادامه دارد

خبرمهم: عاملی مقدم بابیان اینکه آتش‌سوزی در جنگل‌های گچساران ادامه دارد، گفت: با مهار یک منطقه آتش‌سوزی در منطقه دیگری شروع می‌شود و تاکنون ۴۳۵ هکتار از جنگل‌های گچساران نابود شده است.

ادامه مطلب
ایلام به وضعیت قرمز کرونا بازگشت

خبرمهم: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اعلام ورود موج رو به افزایش مبتلایان به کرونا ویروس در ایلام گفت: وضعیت مبتلایان به کرونا ویروس در استان حاد و ضرورت دارد اعمال محدودیت‌ها به اجرا در آید.

ادامه مطلب
آتش افروزی جنگل‌ها تایید شد

در شرایطی که کارشناسان محیط زیست از ادامه آتش سوزی سریالی در جنگل‌های شمال و شمالی غربی کشور ابراز نگرانی می‌کنند که فرمانده ناجا بالاخره عمدی‌بودن برخی از این حریق‌ها را در جنگل‌ها و فضاهای سبز شهری تایید کرد و از شناسایی و دستگیری چندین نفر در این خصوص خبر داد. این در حالی است که در یک ماه گذشته آتش‌سوزی‌های گسترده و سریالی در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، فارس و بوستان‌های تهران باعث نابودی هزاران هکتار از جنگل‌ها و مراتع کشور شد و در این بین ضعف امکانات اطفای حریق موجب شد که دامنه آتش در هر ساعت صدها متر از اراضی سبز کشور را به خاکستر تبدیل کرد.

ادامه مطلب
افزایش سقط‌ جنین از ترس کرونا

خبرمهم: در شرایطی که کارشناسان از کاهش آمار ازدواج و فرزندآوری ابراز نگرانی شدید می‌کنند و آن را زنگ خطری برای آینده نه چندان دور هرم جمعیتی ایران می‌دانند، این روزها آمار سقط جنین نیز در کشور با افزایش چشمگیری همراه بوده است؛ اتفاقی که به باور بسیاری از کارشناسان به‌دلیل ترس خانواده‌ها از شیوع کرونا و آینده نامعلوم‌شان است.

ادامه مطلب
کرونا در چین رنگ عوض کرد؛ تفاوت ویروس جدید با قبلی

خبرمهم: «زینگ گوانگ» از متخصصان ارشد مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های چین ادعا کرده است که ویروس جدید کرونا که بتازگی در پکن شایع شده است با آنچه قبلا در چین بوده، متفاوت است.

کرونا در وضعیت قرمز ادامه دارد

خبرمهم: در اين‌روزها شيب نموداري کرونا در حال افزايش است و اين امر را مي‌توان در آمار رسمي تعداد مبتلايان روانه به وضوح ديد، مراجعه بيماران جديد در استان‌هاي تهران، خراسان رضوي و بوشهر بيمارستان‌ها در حال افزايش است و کماکان استان‌هاي خوزستان، آذربايجان غربي، هرمزگان، کردستان و سيستان و بلوچستان در وضعيت قرمز قرار دارند.

ادامه مطلب
داماد آبادانی چرا سر عروس ۱۹ ساله را برید ؟

خبرمهم: قتل‌ ناموسی به قتل‌هایی اطلاق می‌شود که پدر، همسر، برادر، فرزند و به‌طور کلی مردی از خویشاوندان نزدیک زنی، او را به اتهام روابط نامشروع یا امتناع از ازدواج اجباری و یا اتهاماتی مشابه آن به انگیزه حفظ ناموس به قتل می‌رساند.

ادامه مطلب
مفقودی ۱۱ هزار نمونه تست کرونا در خوزستان!

خبرمهم: سرپرست مرکز بهداشت علوم پزشکی جندی شاپور تایید کرد که ۱۱ هزار نمونه آزمایش کرونا از ۲۹ هزار نمونه‌ای که طی هفته های اخیر از مراجعه کنندگان در اهواز (خوزستان) گرفته شد ، به طرز عجیبی مفقود شده است.

ادامه مطلب